מגזין תכשיטי אירועים

סטיילינג לכלות – כל מה שכדאי לדעת

סטיילינג לכלות

ההופעה החיצונית היא נושא שהוא חשוב ביותר עבור נשים רבות. יש נשים שבוחרות לעצמן סגנון ייחודי ואילו אחרות מעדיפות ללבוש ביגוד נורמטיבי כמו נשים רבות אחרות. מעבר לכך לכל אחת מהן יש מבנה גוף אחר ולכן מה שמתאים לאחת אינו מתאים חברתה. זו הסיבה שנשים רבות מחליטות להתייעץ עם סטייליסטית שהיא אשת מקצוע בתחום זה, כדי שהיא תעניק להן הכוונה על הלבוש שהוא המתאים ביותר עבורן וכך כל הופעה שלהן תהיה מושלמת.

סטייליסטית מעניקה לכל אישה ליווי ברבדים שונים, בנושא הבגדים היא תציע לה להתמקד במכנסיים, חצאיות בגזרות שונות, שמלות בשלל אפשרויות, בנושא הנעליים היא תמליץ לה על עקב גבוה, עקב נמוך, מגפיים עד הברכיים, מגפונים או אופציות אחרות. גולת הכותרת של הליווי המיוחד היא התאמה של תכשיטים יפהפיים ויוצאי דופן לכל אישה אשר ייחדו את ההופעה שלה וכך לא אחת ישאלו אותה היכן קנית פריט זה או אחר וזאת לאור העובדה שפניה קורנות מאושר כאשר היא עונדת עגילים ספציפיים או שרשרת מיוחדת.

סטייליסטית עבור כלות

ההתרגשות לקראת יום החתונה היא עצומה וכבר כמה חודשים לפני כן בני הזוג עסוקים בביצוע אין ספור מטלות כדי שהאירוע שלהם יהיה יוצא דופן וישאיר רושם רב על כל האורחים. אחד הנושאים החשובים ביותר בהתארגנות לקראת החתונה הוא הנראות של הכלה. זו הסיבה שכלות רבות נעזרות בסטייליסטית שממליצה לכל אחת מהן על שמלת הכלה שתהיה המתאימה ביותר למידות הגוף שלה. בנוסף לכך היא ממליצה על נעלי הכלה המושלמות בעלות העקב בגובה הנכון, או לחלופין סנדלי כלה אם מדובר בחתונה שאמורה להתקיים בקיץ.

תכשיטים לאירוע המיוחד

הנגיעות הקטנות של התכשיטים הן אלו שאמורות ליצור הופעה מרהיבה לכל כלה. בהתאם לשמלה שנבחרה, מסייעת הסטייליסטית גם בבחירת התכשיטים. אפשר לבחור שרשרת פנינים ארוכה אשר מתמזגת נפלא עם המחשוף הקדמי וכך כולם רואים את התליון הדומיננטי שהוא משובץ באבני חן נפלאות. לחלופין אפשר לרכוש מחרוזת הצמודה לצוואר, שיש בה לדוגמה מעויינים עם אבני חן שאי אפשר להתעלם מהן לאורך כל האירוע.
אחת האופציות המוצלחות ביותר הן עגילים, אפשר לבחור בין עגילים יפהפיים ומרשימים שהם צמודים לאוזן, או לחלופין עגילים ארוכים ומרהיבים אשר יוצרים השלמה של השמלה ומעניקים לכלה מראה קלאסי נהדר.
אפשרות מעניינת נוספת שאהובה על הכלות היא רכישת צמידים סגורים או פתוחים אשר משובצים באבני חן והם יוצרים מראה של ידיים ענוגות ומאד עדינות.

תוספות לשיער עבור כל כלה

לעיתים די בפריטים נלווים קטנים כדי ליצור מראה אקזוטי שאי אפשר להסיר ממנו את העיניים. זו הסיבה שכל סטייליסטית המודעת לתסרוקת המתוכננת של הכלה, מציעה לה תכשיטי שיער כמו סיכות מיוחדות או סרטים שיעטרו את היקף הראש ויבצבצו בין השערות.